pl
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Sortuj:

Dostawa/zwrot

DOSTAWA

 

 

 

W przypadku rzeczy dostępnych w magazynie towar wysyłamy w ciągu 24h. Przy przedpłacie czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania środków. W sytuacji, gdy zamówiony towar nie jest dostępny w magazynie czas realizacji takiego zamówienia wynosi do 14 dni. Taka rzecz szyta jest wtedy dla Ciebie, stąd wydłużony czas oczekiwania. Pamiętaj, że na czas realizacji zamówienia (informacja za ile dni otrzymasz paczkę) składa się również transport.

 

 

ZWROTY

 

W bardzo łatwy sposób możesz dokonać zwrotu logując się na swoje konto

 

Masz dwie możliwości zwrotu środków za zawracany towar. Możesz skorzystać ze zwrotu na rachunek bankowy, wystarczy wpisać wtedy nr konta oraz ze zwrotu na salko konta w sklepie internetowym. Zwrócone w ten sposób środki możesz wykorzystać na opłacenie kolejnych zamówień.

Możesz skorzystać z darmowej przesyłki zwrotnej. Wygeneruje Ci się automatycznie formularz zwrotu oraz nalepka adresowa, którą należy tylko wydrukować. Wystarczy wtedy jedynie zanieść paczkę do Twojej najbliższej placówki Poczty Polskiej. Darmowa przesyłka zwrotna jest dostępna wyłącznie w przypadku zwrotu środków na saldo konta w sklepie internetowym. Środki za przesyłkę w kwocie 9,23 PLN zostaną automatycznie odjęte od kwoty do zwrotu, ale gdy tylko paczka do nas dotrze i zwrot będzie pozytywnie rozpatrzony, środki te zostaną zwrócone na saldo. W przypadku, gdy wybierzesz opcję zwrotu środków na koto, otrzymasz kwotę pomniejszoną o 9,23 PLN na rachunek.

Druga możliwość wysyłki zwracanej paczki to nadanie jej do nas we własnym zakresie na swój koszt. 

Zwrot możesz dostarczyć do nas również osobiście (al. Wojska Polskiego 45/2, 70-473 Szczecin).

 

WYMIANY

 

Jeżeli rozmiar zakupionego towaru okażę się nieodpowiedni możesz taką rzecz wymienić na inny rozmiar. Należy dokonać zwrotu takiego towaru na swoim koncie z opcją zwrotu środków na saldo. Zachęcamy do skorzystania wtedy z darmowej przesyłki zwrotnej. Następnie złóż zamówienie na towar w odpowiednim rozmiarze bez dokonania wpłaty (prosimy o napisanie w uwagach "wymiana"). Gdy tylko zwrot zostanie rozpatrzony pozytywnie, Twoje saldo zostanie zasilone środkami, które następnie przelejemy na nowe zamówienie. Nie musisz już płacić ponownie za przesyłkę zamówienia.

pixel