pl
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Sortuj:

About

Jesteśmy polską marką odzieżową, która od 2003 roku z nieustającą pasją rozwija swój unikalny styl. Nasze własnoręcznie szyte ubrania, kierujemy do współczesnych, pewnych siebie kobiet. Katalog marki to odzież będąca wypadkową niezmiennie cenionej w świecie mody klasyki i nowoczesnego looku.

Ręcznie szyte w Polsce.

W naszym szczecińskim Atelier powstają rękodzieła, wykończone z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal. Trwałe, wygodne i eleganckie. Każda kreacja jest wyjątkowa, w każdą wkładamy serce.
zrównoważone
etyczne
najwyższej jakości

Nasza historia.

Od dwudziestu lat tworzymy markę urzeczywistniając to, czego kobiety w modzie poszukują, co kształtuje ich styl, podkreśla ich niebanalny charakter. Nasze krawiectwo jest bezkompromisowe i pełne pasji.

Surowce & materiały.

Gwarancją jakości naszych ubrań są wyselekcjonowane, najlepsze gatunkowo tkaniny. Łagodne w dotyku i delikatne. Wygodne w noszeniu, niezwykle miłe w dotyku, cudownie otulające ciało.

Less waste.

Krawiectwo w duchu less waste to kierunek, który obraliśmy z pełną świadomością. Ta zgodna z naturą idea przynosi korzyści ekologiczne i pobudza kreatywność w dawaniu drugiego życia skrawkom materiału.

o Projektantce.

Sylwia Majdan – projektantka z pasji i zawodu, kreatorka mody, wizjonerka stylu. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuki. Laureatka konkursu Oskary Mody New Look. Artystka i bizneswoman kierująca się doświadczeniem i niezwykłą intuicja. Właścicielka marki docenionej zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Jej unikalny styl oraz doskonałość ręcznie szytych kreacji już od ponad dwudziestu lat zachwyca licznych gości jej atelier.
pixel