pl
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

3.. 2.. 1..

2022-10-30
3.. 2.. 1..

Mama, projektantka, przedsiębiorczyni - trzy słowa, które definiują mnie jako kobietę, jako człowieka, które są fundamentem wszelkich moich relacji.

Mam to szczęście, że dziś nie muszę ich już wartościować, że mogę ustawiać je w dowolnej kolejności i nadal będę to w pełni ja. W pełni oddana rodzinie, pasji i biznesowi.

To równowaga między pracą i karierą, a życiem rodzinnym i towarzyskim pozwala mi z pełnym zaangażowaniem budzić się codziennie o świcie. Z uśmiechem popijać poranną kawę, próbując okiełznać tysiące kłębiących się w mojej głowie pomysłów, projektów, planów.

Po kuchni krząta się mój partner, syn dojada śniadanie, by za chwilę każdy z nas udał się do swoich zadań.  Nasze plany dnia, choć różne i wypełnione po brzegi, znajdują wspólne momenty, na które czekam z niecierpliwością.

Wkładam w pracę maksimum zaangażowania i poświęcenia. Bez projektowania i codziennego kontaktu z klientkami nie wyobrażam sobie życia. Kiedy pracuję, oddaję się temu całkowicie, a praca nagradza mnie satysfakcją. 

Tak samo jak podczas wspólnego układania puzzli z Vincentem, spaceru z partnerem, czy przy podziale codziennych, domowych obowiązków między mnie a moich mężczyzn. Czas spędzony z nimi, jest dla mnie równie cenny, jak czas spędzony w Atelier.

Jak to wszystko godzę? Nie jest to trudne, przy odpowiedniej organizacji i gdy masz przy sobie ludzi, na których możesz polegać. Wszystko ma swój właściwy czas. Wszystko ma swoje priorytety.

Work-life balance to stan, w którym moje życie zawodowe i prywatne tworzy całość. Pomaga osiągnąć cele, służy zachowaniu równowagi i jest zgodne z moimi wartościami. I to czyni mnie szczęśliwą.

Jedyne czego żałuję, to tego, że doba ma tylko 24 godziny. Bo bycie mamą, projektantką, przedsiębiorczynią, mogłabym przeciągać w nieskończoność…

Wasza Sylwia

Pokaż więcej wpisów z Październik 2022

#SylwiaMajdanclub

Inspirujmy się wzajemnie! Podziel się swoimi stylizacjami i "podglądaj" pomysły innych dziewczyn. Oznacz swoje kreacje hashtagiem i dołącz do rodziny SM - współczesnych, pewnych siebie kobiet.

Otaguj nas #SylwiaMajdanClub

@sylwiamajdan

pixel