FASHION IS RELIGION

W MODZIE JEST JAK W SZTUCE, NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEDOMÓWIENIE. MUSI BYĆ TAM TAJEMNICA I JEŻELI UDA NAM SIĘ JĄ PRZEMYCIĆ, TO WTEDY KREACJA STAJE SIĘ DZIEŁEM SZTUKI.

SYLWIA MAJDAN JEST POLSKĄ PROJEKTANTKĄ MODY. ABSOLWENTKĄ EKONOMII NA UNIWERSYTECIE SZCZECIŃSKIM ORAZ AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH IM. W. STRZEMIŃSKIEGO W ŁODZI. JEJ ZAMIŁOWANIE DO PROJEKTOWANIA PRZEŁOŻYŁO SIĘ NA ZAWÓD, KTÓRY WYKONUJE. W 2004 ROKU PO RAZ PIERWSZY POKAZAŁA SWOJĄ KOLEKCJĘ I ZOSTAŁA PÓŁFINALISTKĄ PRESTIŻOWEGO KONKURSU OSKARY MODY NEW LOOK.

W SWOIM ATELIER TWORZY NIEPOWTARZALNE WZORY, JEDNAK JAK TWIERDZI KAŻDY ZNAJDZIE U NIEJ COŚ DLA SIEBIE. JEJ NIEZWYKŁY ŚWIAT MODY PEŁEN JEST ODCIENI, KOBIECYCH KSZTAŁTÓW I SEKSOWNYCH FASONÓW. JEJ SPOJRZENIE NA KRÓJ I ŚWIETNE KRAWIECTWO SPRAWIAJĄ, ŻE MARKA SYLWIA MAJDAN KOJARZONA JEST Z NAJWYŻSZEJ KLASY JAKOŚCIĄ I ELEGANCJĄ.

NAJLEPSZEJ JAKOŚCI TKANINY I KREACJE JAKIE Z NICH POWSTAJĄ OD LAT PODKREŚLAJĄ PIĘKNO I KOBIECOŚĆ SYLWETKI. KIEDY NA NIE SPOJRZYSZ, CHCESZ JE DOTKNĄĆ, A KIEDY DOTKNIESZ, PO PROSTU MUSISZ JE UBRAĆ.

ATELIER

ATELIER SYLWIA MAJDAN TO MIEJSCE DLA KOBIET PRAGNĄCYCH PODKREŚLIĆ SWOJĄ OSOBOWOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ. TWORZONE Z OGROMNĄ PASJĄ UNIKATOWE PROJEKTY POZWALAJĄ NA WYDOBYCIE Z KAŻDEJ KLIENTKI TEGO,CO NAJLEPSZE. DZIĘKI INDYWIDUALNEMU PODEJŚCIU DO KAŻDEJ KOLEJNEJ KREACJI, W ATELIER POWSTAJĄ WZORY NIEPOWTARZALNE I NACECHOWANE KOBIECĄ WYJĄTKOWOŚCIĄ.

KREOWANIE NOWEGO STROJU ZACZYNA SIĘ OD POZNANIA OCZEKIWAŃ KLIENTA I DOPEŁNIENIE ICH WYOBRAŹNIĄ I DOŚWIADCZENIEM PROJEKTANTA.